Nedēļa līdz 31.7.16 - silta un mitra, nedēļas nogalē vēsāks un lietaināks

Nedēļa līdz 31.7.16 - silta un mitra, nedēļas nogalē vēsāks un lietaināks

Nedēļa noslēgusies

Kopumā nedēļa aizvadīta ar siltu vai ļoti siltu un dažbrīd pat karstu laiku. Katru dienu kaut vai kaut kur Latvijā lija silto un mitro gaisa masu ietekmē, bet nokrišņu daudzuma sadalījums bija nevienmērīgs, vairāk nokrišņu kopumā bija valsts austrumu daļā. No pirmdienas līdz ceturtdienai Latvijā no dienvidiem bija ieplūdis ļoti silts un karsts gaiss, līdz ar to gaisa temperatūra dienās sasniedza no +22..+24 piekrastēs līdz +25...+29 (lokāli +30...+31) lielākajā valsts daļā. No šīm nedēļas dienā vairāk negaisu bija pirmdien nestabilā gaisa masā un ceturtdien valsti šķērsojot nekonkrētai ciklona aukstajai frontei, otrdien negaisi bija tikai valsts austrumos, bet trešdiena bija nedēļas sausākā diena. Visās dienās visintensīvākie negaisa un lietus mākoņi skāra valsts austrumu daļu. Nedēļas nogalē atradāmies lielākā ciklonu darbības ietekmē, taču gaiss joprojām bija vasarīgi silts un mitrs - dienās gaisa temperatūra sasniedza +20...+26. Ja vēl piektdien bez lieliem nokrišņiem, tad sestdien un svētdien daudzviet bija novērojami lietus un negaisa mākoņi konvekcijas rezultātā, kas nesa īslaicīgus nokrišņus un izpaudās kā ciklona vairākkārtējas aukstās frontes, aiz kurām jau nākošajā nedēļā ieplūda vēsākas gaisa masas.

 Prognoze nedēļai (26.07.)   Pēc ļoti siltas un sutīgas pirmdienas laikapstākļi Latvijā līdz ceturtdienai vēl būtiski nemainīsies.   Otrdien valstī saglabāsies daļēji saulains laiks, negaisi ar pērkona lietusgāzēm attīstīsies valsts austrumu daļā, īpaši dienvidaustrumos. Gaisa temperatūra sasniegs +25...+29, piekrastēs vēsāks.   Naktī uz trešdienu vietām joprojām var izveidoties migla un austrumos iespējams neliels lietus, gaiss atdzisīs līdz +12...+18. Trešdiena iespējams būs nedēļas sausākā diena, jo pirms ciklona gaidāms daļēji saulains laiks un tikai vietām iespējams pavisam neliels lietus, gaisa temperatūra joprojām +22...+29. Dominēs lēns vējš.  Ceturtdienas naktī mākoņu pamazām kļūs vairāk, gaiss atdzisīs līdz +13...+17. Dienas laikā Latviju no DR sasniegs ciklona aukstā fronte, atnesot atkal vēsāku gaisu. Fronte gan būs diezgan lēna un atkal radīs piemērotus apstākļus negaisu attīstībai pēcpusdienā, visvairāk tieši valsts centrālajos rajonos un vēlāk austrumos, īslaicīgi stipri līs un zibeņos, tomēr negaisi kā jau parasti neskars ļoti plašas teritorijas. Dienā pirms aukstās frontes valsts centrālajos un austrumu rajonos vēl +23...+28, bet Kurzemē gaiss jau būs atdzisis līdz +19...+21 (pēc lietus šāda temperatūra gaidāma visā valstī).  Piektdienas naktī un dienā ciklona ietekmē būs daudz mākoņu. Nakts pirmajā pusē valsts austrumos vēl gaidāms lietus, iespējams ar negaisu, bet dienas laikā valstī daudzviet iespējams neliels īslaicīgs lietus, iepūtīs ZR vējš, taču tas nebūs brāzmains. Naktī +13...+18, dienā ap +20...+25.   Brīvdienās Latvijas tuvumā saglabāsies cikloniskā darbība, līdz ar to saglabāsies mēreni silts laiks un brīžiem līs. Jauns, bet ne visai spēcīgs ciklons Latviju no DR sasniegs jau sestdien pusdienlaikā, līdz ar to atkal dienas laikā daudzviet līs, pastāv arī negaisa iespējamība (tiks precizēta vēlāk). Naktī uz svētdienu un svētdien debesis skaidrosies vairāk. Svētdien dienā vien lokāls neliels lietus, toties brāzmaināks DR vējš. Brīvdienu naktīs gaisa temperatūra joprojām +14...+17, dienās ap +20...+24.  Nākamās nedēļas sākumā pašlaik tiek prognozēts jauns ciklons ar lietu no D, DR puses, bet vēlāk tiek prognozēta atrašanās augsta spiediena atzara, kas pārvietosies no DR uz ZA, malā, kamēr uz rietumiem no valsts atradīsies cikloniskā darbība. Kopumā gaidāms atkal mērens siltums, nedēļas beigās valstī var ieplūst siltākas gaisa masas.

Uzmanību! Atcerieties, ka uz laikapstākļu prognozēm nedēļai pilnībā nevar uzticēties!

ATSKATS UZ JAU AIZVADĪTAJĀM DIENĀM

Pirmdiena, 25.jūlijs

Nestabilā meteoroloģiskajā situācijā, kad paaugstināta spiediena apgabals (anticiklons BURKHARD) ir ar centru tuvumā Latvijai, taču anticiklons ir vājš un no DDR puses ieplūst ļoti silts/karsts un mitrs gaiss, radot labu "augsni", lai rastos negaisi. Tikmēr uz R un D zema spiediena ieplakas. Naktī spēcīgi pērkona negaisi ar intensīvu zibeņošanu un spēcīgu lietu izveidojās Vidzemes rietumos un visaktīvāk skāra Vidzemes ziemeļus. Dienas laikā veidojās jauni negaisi, daudz to bija valsts dienvidos un austrumos (Zemgalē, Vidzemē, Latgalē). Pēcpusdienā visaktīvākie negaisi skāra Sēliju un Vidzeme, taču dažāda stipruma negaisi bija arī citviet Latvijā, izņemot lielāko daļu Kurzemes, vēlākā vakarā tie pārsvarā tikai valsts austrumos. Rīgas tuvumā negaisiem dienas laikā patraucēja jūras brīze. Gaisa temperatūra naktī uz pirmdienu, kad daudzviet veidojās migla un dūmaka, ap +14...+17 grādiem, dienā pārsvarā +25...+29, piekrastēs +22...+23.

Otrdiena, 26.jūlijs

Izplūdušā antciklona BURKHARD ietekmē, no D, DR puses turpina ieplūst ļoti silts un mitrs gaiss ciklona ZILJANA frontālās sistēmas priekšā. Visas diennakts garumā vairāk mākoņu bija valsts austrumu pusē, kur veidojās pērkona lietusgāzes, nesot zibeņošanu un īslaicīgu stipru lietu. Pārējā valstī daļēji saulains un tikai pavisam lokāli nelieli nokrišņi no lielākiem gubumākoņiem, vakarpusē mākoņu bija mazliet vairāk. Naktī uz otrdienu minimālā temperatūra +12...+17, dienā +24...+29, piekrastēs vietām +22...+23.

 

Trešdiena, 27.jūlijs

Aiz izjukušas ciklona ZILJANA aukstās frontes, kas izpaudās kā lielāka mākoņainība naktī, kaut kā ausktā fronte tā vairs nepastāvēja, jo neatnesa aukstāku gaisu. Dienas gaitā laikapstākļus vairāk noteica vājais antciklons BURKHARD, atradāmies tā ietekmes zonas ZR malā. Diena valsts lielākajā daļā kopumā daļēji saulaina, valsts austrumos lielāki gubumākoņi nesa nelielu īslaicīgu lietu. Naktī gaiss atdzisa līdz +14...+18, diena karsta - pārsvarā +26...+29, tikai piekrastēs +23...+24.

Ceturtdiena, 28. jūlijs

Pēc mierīgas nakts, kad gaiss atdzisa līdz +12...+17 (Rīgas centrā +19) dienā atradāmies nestabilā gaisa masā ciklona ARVENN ietekmē  (Latviju šķērsoja ciklona aukstā fronte), kas radīja piemērotus apstākļus negaisu attīstībai. Dienas gaitā, jau sākot no agra rīta Kurzemē, sāka attīstīties pirmā negaisu fronte, kas gan pilnvērtīgāka attīstījās tikai Zemgalē un pie Rīgas, līdz ar to intensīvākā zibeņošana un negaiss ar īslaicīgām stiprām vēja brāzmām skāra gandrīz visu Zemgali, Vidzemes rietumus un īpaši valsts dienvidaustrumu daļu. Vēlāk pēcpusdienā, kad visu valsti bija šķērsojusi pirmā negaisu fronte, veidojās jauna neliela negaisu fronte Kurzemē, bet atkal pamatīgāki negaisi skāra Sēliju, valsts dienvidaustrumus. Vakarpusē nelielāki negaisi atkal skāra arī Vidzemes rietumus un ziemeļrietumus šaurā joslā. Dienas gaitā visvairāk nokrišņu kopumā bija Ziemeļkurzemes piekrastē, Zemgales vidienē, Sēlijā un Latgales dienvidos, kā arī šaurā joslā Vidzemes rietumu un ziemeļu daļā. Gaisa temperatūra dienas gaitā bija svārstīga - priekšpusdienā Vidzemē un Latgalē gaisa temperatūra pirms negaisiem sasniedza +26...+29 (Piedrujā Baltkrievijas pierobežā pie Daugavas līdz +31), bet pēcpusdienā valstī gaisa temperatūra kopumā bija apmēram +20...+25, līdz ar to bija noslēdzies nelielais karstuma vilnis.

   

Piektdiena, 29.jūlijs

Pēc ceturtdienas negaisiem ARVENN ciklona aukstās frontes ietekmē atradāmies ciklona aizfrontē nelielā augsta spiediena apgabalā, taču pati ciklona aukstā fronte saglabājās tuvumā valsts austrumu robežai. Naktī vēl saglabājas liela mākoņainība no aizejošā ciklona, gaiss atdziest līdz +12...+18, bet rīta pusē pamazām skaidrojas un diena daļēji mākoņaina, bez būtiskiem nokrišņiem, vien Rīgu no rietumiem vakarā sasniedz lokāls lietus mākonis, valsts dienvidaustrumu pierobežas tuvumā atrodas negaisi, kas neskar Latvijas teritoriju. Dienā maksimālā gaisa temperatūra sasniedza +21...+26.

 

Sestdiena, 30.jūlijs

Atradāmies nenoteiktā meteoroloģiskajā situācijā ar siltu un mitru gaisu starp ciklonu ARVENN un pajukušo ciklonu BRIGITTE. Naktī un no rīta ARVENN ciklona oklūzijas fronte atradās tuvu valsts ziemeļaustrumiem, tur atnesot ilgstošāku lietu. Šādā situācijā (silts un mitrs gaiss zema spiediena ieplakā) visas dienas gaitā visā Latvijā veidojās lietus mākoņi, kas nesa īslaicīgu spēcīgu lietu, vietām bija novērojams arī negaiss. Taču kopumā lokālie lietus un negaisa mākoņi neaptvēra pilnīgi visu valsts teritoriju un atnesa arī nevienmērīgu nokrišņu sadalījumu, kopumā visvairāk lietus tika augstienēm. Starp lietus mākoņiem uzspīdēja arī saule, kas pēc nakts ar minimālo temperatūru +11...+17 gaisu dienā uzsildīja līdz pat +22...+26.

 

Svētdiena, 31.jūlijs

Dienas gaitā valsti no rietumiem šķērsoja atkārtota ciklona ARVENN/BRIGITTE aukstā fronte, kas sākot no Kurzemes rīta pusē atkal nesa īslaicīgus stiprus nokrišņus un zibeņošanu, taču mazākā apmērā kā sestdien. Pēcpusdienā fronte, kas izpaudās īslaicīga stipra lietus veidā, jau bija šķērsojusi Kurzemi un valsts centrālos rajonus. Aiz tās kopumā daļēji saulains laiks bez nokrišņiem pavisam nelielā augsta spiediena atzarā pirms neliela dienvidu ciklona, kas laikapstākļus ietekmēja nākamajā dienā. Pēc diezgan siltas nakts ar +14...+16 (vietām piekrastē līdz +18) dienā gaisa temperatūra sasniedza +20...+25.

 

Kā Tu vērtē šo rakstu?
 1. 28.07.2016 20:44

  Šobrīd tālumā redzamas smukas Cb gubas, kuras spriežot pēc radara atrodas ap Limbažiem. Lighningmaps.org rāda, ka tur pa reizei uzzibeņo. Tagad jāveic monitorings un jātaisa (iespējams) galerija

  Ielādē...
  1. 28.07.2016 21:51

   Tas aizgāja mazliet gar R pusi, rūcieni bija mākoņos un neintensīvi.

   Ielādē...
   1. 28.07.2016 22:13

    Negaiss atdzīvojās! ;)

    Ielādē...
 2. 28.07.2016 22:01

  karsta dienas pirmā puse, +28. Lielais lējiens pusotras stundas garumā (liels gan bija tikai minūtes 15) ~6 mm. Izskatās - arī daži lauzti koki pilsētā uz tā paša rēķina. Īpaši pamanāmu pērkonu nebija.
  Šobrīd samācies, +18.

  22:49 Pāris tālāku zibeņu atblāzma un klusināta rūkāšana. Sāk pilināt.

  Ielādē...
 3. 29.07.2016 00:51

  28. jūl. pusdienlaikā lietus pamazām pārstāja un vēlāk skaidrojās no R-DR puses. Laiks ļoti sutīgs. Vēja gandrīz nav. Pēcpusdienā D pusē izveidojās jauni negaisi, kas mūs ķēra tikai ar maliņu. Brīžiem neliels lietus un dažāda pērkonu rūkšana. Līdz vakaram gar D pusi gāja garām vairāki saplūduši negaisa mākoņi. D pusē tumšs. R un ZR pusē lietus noēnota Saules gaisma. Vietām redzamas debesis un daži cb mākoņu kalni. Vakarā izbrauciens pa novadu. D-DR puse pamatīgi pielijusi. Uz ceļa lielas peļķes un dubļi. R-ZR pusē ceļš mitrs. Vietām nelielas peļķes. Ap saulrietu D-DA pusē vēl redzams lietus mākonis bez pērkona. Pašlaik t. +17*. Spiediens 760 mm, nemainās.

  Ielādē...
 4. 29.07.2016 01:37

  Vakars mierīgs, beidzot visi lieti prom, vien pavisam lēns vējiņš brīžiem čabinās. Debesis mākoņainas, gaiss nesteidz atdzist, pašlaik +18,5*C. Ielas žūst, spiediens stabils, joprojām 760 mm.
  Šodien Latvijā nokrišņu sadalījums ļoti nevienmērīgs, bet vietām nogāzis krietni, manu pusi ieskaitot - tuvējos Sīļos pāri 25 mm nokrišņu. Labi ticis arī Bauskai, Ventspilij un Pāvilostai, savukārt Alūksne, Ainaži un Rucava gandrīz sausā...

  Ielādē...
 5. 29.07.2016 07:43

  Vakar lietus uznāca īsi pirms trijiem. Pusstundas laikā nolija ap 15 mm; no tā lielākā daļa - pirmajās minūtēs. Arī naktī bij lijis - kopā kopš vakar pēcpusdienas - 25 mm. Pērkons gan necik nebij - vien daži grāvieni un ducināšana kaut kur tālāk.
  Vakar atceļā no Rīgas tūlīt aiz Bīriņiem uz Limbažu pusi iebraucu sen nepiedzīvotā gāzienā - braukšana bij gandrīz vai uz tausti. Tur noteikti nolija krietni vairāk.

  Ielādē...
 6. 29.07.2016 07:44

  Vakarpusē nekādi negaisi vairs neuznāca, lai gan vispār pie manis negaisa nebija, priekšpusdienā pa gabalu paducināja un tas arī viss. Lietus gan lija ik pa brīdim, beidzot dārzi aplieti. Šorīt tāds domīgs, vietām redzamas zilas debestiņas, vietām tumša mākoņu plūckas.

  Ielādē...
 7. 29.07.2016 10:11

  Vakardien ielija 12mm nokrišņu. Tie paši jau ir daudz par daudz. Bet, labi vēl, ka tā.
  Šodien daļēji apmācies, ar tendenci skaidroties(?). Milzīga rasa. +20*C.

  Ielādē...
 8. 29.07.2016 13:55

  Nakts nomākusies un ļoti silta, min.t. +18,5*C. Dienas 1.pusē MMD, priekšpusdienā tīri saulains. Tagad atkal vairāk mākoņu, Saule vien brīžiem uzspīd, bet pagaidām laiks labs - minimāls vējiņš, optimāls siltums, +23,6*C. Ceru, ka šodien (vismaz līdz vakaram) lietus nebūs. Spiediens aizvien 760 mm.

  Ielādē...
 9. 28.07.2016 12:44

  Izskatās, ka intensīvs negaiss tuvojas Siguldai. Vēl stiprāka negaisa mākoņi ir pie Aknīstes un netālu no Daugavpils vēl Lietuvas teritorijā. Arī aizfrontē var uzrasties pa kādam negaisam, bet iespējamība nav ļoti liela.

  Ielādē...
  1. 28.07.2016 13:37

   Skaidri un gaiši pateikts ka negaisi no jauna sāks vedoties vakarā.

   Ielādē...
  2. 28.07.2016 15:42

   Bet man gan šķiet, ka Meteolapai Daugavpilī neviena aktīva lasītāja naf - mēs neuzzināsim kā tur klājas! :(

   Ielādē...
   1. 29.07.2016 16:11

    Vienīgais meteolapa vērotājs no Baltkrievijas biju es, kad redzēju tornado.

    Ielādē...
 10. 29.07.2016 18:47

  Kārteja sausa un visai silta diena, negaisi uz Latviju nesteidzas, kaut arī plosās daudz kur rinķī Latvijai... RIga šodien ceribu nekādu...

  Ielādē...
 11. 29.07.2016 19:43

  Uz rietumiem no Rīgas ievērojami mākoņi, varbūt kaut kas notiks.

  Ielādē...
 12. 29.07.2016 21:46

  28. jūl. negaisos nolijuši 11 mm. 29. jūl. no rīta bija +15*. Spiediens 760,5 mm. Daudz spalvu mākoņu, sevišķi Da-D pusē. Drīz savairojās arī zemie gubu mākoņi. Pēcpusdienā t. līdz +24*. Gubu mākoņi, spalvu mākoņi un vidējie gubu-slāņu mākoņi 7 balles. Lēns DR vējš. Pievakarē D-DR pusē tumši slāņu un gubu mākoņi. Ispējams, ka tur līst. R pusē gaišs, redzamas debesu joslas. Pašlaik t. +21,2*. Spiediens 759 mm, krīt.

  Ielādē...
 13. 29.07.2016 21:54

  Pēcpusdienā mākoņains, Saule uzspīdēja vien epizodiski, lēns vējš līdz bezvējš. Taču silts, stabili +23...+24*C robežās. Neilgu brīdi saulaināks pēc 17.00, tad t. neilgi pakāpās līdz +25, bet vēlāk atkal mākoņi, +22...+23, kādu brīdi uzkrita 2 piles 5 rindās, bet kaut cik manāmas pēdas neatstāja.
  Vakars gandrīz apmācies, bet nekā interesanta. Vismaz pagaidām. Iestājies pilnīgs bezvējš, spiediens dienas 2.pusē slīd uz leju, pašlaik 758 mm. Toties patīkami silts, šobrīd +21,1*C.

  Ielādē...
 14. 29.07.2016 22:25

  Mākoņi uz dienvidrietumiem no Rīgas smagi un draudoši grozās uz vietas un tur ari izlīst.

  Ielādē...
  1. 29.07.2016 22:27

   Rīgā tomēr smidzina.

   Ielādē...
 15. 29.07.2016 23:40

  silta, gana saulaina diena, mazliet 'vēsāka', +23. Mitrums tāpat liels. Naktī bija iečibināts kāds 1/2 mm. Šobrīd apmācies, +19.

  Ielādē...
 16. 29.07.2016 23:58

  Rīgas līcī Kurzemes piekrastē šodien saulains, ap 20 grādus silts un lēns A, Da puses vējš 2 līdz 4 ms ar ko atkuģojām līdz Rojai. Jūrā pie Rojas šobrīd bezvējš, viļņi norimuši, un ap18 grādiem silts.

  Ielādē...
 17. 30.07.2016 02:35

  Vēlā vakarā bija nedaudz uzpilinājis, bet tik vien, cik asfaltu pārkrāsot. Naktī apmācies, bezvējš, ļoti silts, vēl šobrīd +19,2*C. Lietus vismaz nelīst, bet mitrums tāpat liels - 90%.
  Ja būtu brīvā dabā, teiktu - ideāli! Bet, sēžot mājās, gribētos skaidrumu un kādu vēsumiņu, lai var istabas izvēdināt, citādi iekšā visu dienu ap +26. Lai cik mīlu siltumu, gribas brīžiem arī vēsumā paveldzēties... :)

  Ielādē...
 18. 30.07.2016 10:55

  lija kopš pusnakts, beidza ap desmitiem rītā, ~ 6 mm. Šobrīd mēģina skaidroties, šur tur pašķiras, pagaidām nesekmīgi, +20

  Ielādē...
 19. 30.07.2016 11:17

  Vakar pēc saulrieta pa visu R pusi bija skaisti tumši lietus gubumākoņi. Bet virs galvas-izskatījās plānas lietus mākoņu atliekas....No kurām sāka smidzināt, tad līt, tad stipri līt. Ar vienvārdsakot, mākonis uzkārās. Pie ieslēgtām laternām to gaismās labi varēja redzēt, kā gāž lietus kā no dušas galvas:)
  Šorīt mēģenē 6 mm nokrišņu. Patlaban silts, sutīgs, daļēji apmācies. Atkal briest lietus......

  Ielādē...
 20. 30.07.2016 12:15

  Bez 10 min 12 ar pāris slinkiem rūcieniem atnāca pirmā nokrišņu zona, nupat starp mākoņiem iespīdējās saulīte, bet nākošais "gāzējs" jau seko ar nelieliem uzrūcieniem. Nedaudz pietrūka saulainā laika, lai noņemtu visuss "pirmās tūres" sīpolus, šajā siltajā un mitrajā laikā daži jau sākuši bojāties.

  Ielādē...
 21. 30.07.2016 13:53

  Vakarvakarā cerīgi tumši mākoņi lidz Rīgai protams neatnaca, izlija kaut kur turpat pievartē, virs mums nonāca vien izlijušas atliekas, kas deva nenozimigu smidzekli, tik cik asfalts slapjš palika, zem kokiem sauss... Šodien sutīgs laiks, visapkārt veidojās nelieli CB, kas atri vien arī izlīst, mazliet īsi nolija 2 reizes tik cik mazliet saslapeja, pagaidām tas viss, ne pērkoni, ne nopietnāki mākoņi tuvaka apkārtnē nav manīti...

  Ielādē...
 22. 29.07.2016 00:12

  Palija pa dienu, pēc nenotikušā negaisa, tad noskaidrojās un tīri silts palika, ap +23. Ap 18iem arī kādu stundu mierīgi nolija, tagad nelīst, silts +19.8

  Iespējams, Latvijā fiksēts tornado nra.lv

  Ielādē...
  1. 29.07.2016 01:41

   Tas gan iespaidīgi!!! Interesanti zināt, kur?!!!

   Ielādē...
   1. 29.07.2016 13:05

    Ja kāds ir reģistrējies Facebook ( es neesmu), var uzrakstīt Rūtai Priekulei, kur viņa šito video ņēma, varbūt parādās interesanta informācija mums un visiem

    Ielādē...
    1. 30.07.2016 15:13

     Uzrakstīju, gaidu (varbūt) kādu atbildi?

     Ielādē...
 23. 30.07.2016 15:14

  Piektdiena 29.7.2016. Rīga, neliela otrreizējā fronte.

  Dienas laikā – dažāda mākoņainība. Pārsvarā augstie ci+cc, DA-D-DR pusē arī gubenieki, negaisa mākoņi gan nebija redzami. Vēlā pievakarē, vakarā un pēc saulrieta- gan vairāk samācās, uz D pusi redzami nokrišņi, kas līdz “manīm” nenonāca. Pirms pusnakts – arī pa pusei nomācies. R vējš 1m/s, rītā un vakarā bezvējš. Gaisa temperatūŗa: plkst. 3:00+14; 9:00+17; 12:00+18; 15:00+21; 18:00+20; 21:00+18; 23:30+17.

  Ielādē...
 24. 30.07.2016 15:16

  Esmu Kurzemee. Talsu novadaa pie Spaares ap pusdienlaiku stipri lijis. Lietus bijis arii pie Usmas, Ventspils novada dienvidaustrumos, bet ne tik stiprs.

  Ielādē...
 25. 30.07.2016 16:02

  Kolkas apkaimē jau pirms 3 stundām sāka veidoties lietu nesoši gubenieki, viens tāds nupat kopā ar dažiem slinkiem rūcieniem arī trāpīja Kolkai un atnesa spainītī ap 10 mm nokrišņu. Šobrīd mākonis aizgājis un uzspīd saule, bezvējš, ūdens temperatūra līča pusē pie krasta 21 grāds.

  Ielādē...